kitab

Evliliğin ilk zamanları, eşlerin birbirlerine yoğun duygular beslediği dönemlerdir. Erkek kadına karşı daha kibar davranır, kadın ise erkeği etkilemek için elinden geleni yapar. Fakat bir süre sonra aynı evde yaşamanın getirmiş olduğu rehavetle kadınlar kendilerine bakmamaya, erkekler de farklı davranmaya başlarlar. Evli çiftin beraberliğinde sıkıntı, bezginlik  duygularının, keyifli anlardan daha fazla yoğunlaştığı noktada çiftlerin problemleri başlar. Daha sonraki aşamada evde sevgi ve saygı ortamı yok olur.

Yapılan araştırmalara göre her geçen yıl bir önceki yıla nazaran evlenmelerde düşüş, boşanmalarda artış meydana gelmektedir. Çünkü mutsuz evliliklerde boşanmak en kısa ve en kolay yol olarak görülür. Hatta bazı insanlara boşanmak, problemlerin çözümü için cazip gelir. Fakat onların akıl edemediği tek şey boşanmanın düşünüldüğünden çok farklı olduğu gerçeğidir.

BOŞANMAK SON ÇARE OLMALIDIR..!

Boşanma, nafaka, velayet, ayrılık, yeni bir başlangıç, maddi sıkıntılar, sosyal baskı gibi oldukça karmaşık bir süreci içinde barındırır. Boşanma ucuz ve bir gecede bitecek bir iş değildir. Çoğu zaman halledilemeyen mal paylaşımı, çocukların velayeti vs. gibi sebeplerden dolayı eşler arasında kavga ve ümitsizlik hat safhaya ulaşmaktadır. Avukata danışma, dava dosyası açtırma ve uzun yasal prosedür için oldukça sağlam bir maddiyata ihtiyaç vardır. http://bit.ly/2hKdCxQ

Bu uzun ve yorucu serüven en çok da çocukları etkilemektedir. Çocuklar, hem anne hem de babasını sevdiği için arada kalır ve olaylardan kendilerini sorumlu tutarlar. Tam da bu noktada psikolojik sorunlar başlar. Bu dönemde meydana gelen olaylar yüzünden bazı çocuklar saldırgan bir tavır sergilerken, bazıları da tamamen içine kapanık bir ruh haline bürünür. Ayrıca boşandıktan sonra yeni bir hayata başlamak, yıllardır aynı yastığa baş koyduğunuz kişiden ayrı yaşamak, bunun maddi ve manevi yükünü tek başına omuzlarınıza almak oldukça zordur.

Peki bu noktaya gelinmesinde biz kadınların hiç suçu yok mudur? Bizler her zaman kocalarımızdan ilgi ve iltifat bekleriz. İlk adımı hep onların atmasını isteriz. Fakat kendimize bakmayı, eşimize ve evimize gereken özeni göstermeyi unuturuz. Kimimiz dışarıda çalışmaktan, kimimiz de ev işlerinden yakınırız. Sürekli mutsuzluk sonucunda erkekler evden ve evlilikten uzaklaşır.  Unutmayın, meydana gelen evlilik sorunlarının % 50 sorumluluğu eşinize aitse, % 50’si de size aittir. Aslında erkekler doğaları gereği özgürlüğü daha kolay tercih edebileceği için bu noktada kadına büyük görev düşmektedir. “Yuvayı dişi kuş yapar” misali, kadın evliliğini kurtarmak adına öncü rolü üstlenmelidir.

EVLİLİĞİNİZİ KURTARMAK SİZİN ELİNİZDE..!

Dolayısıyla evliliklerinde meydana gelen sorunları akılcı bir şekilde çözüme kavuşturmak yerine boşanma konusunda acele eden insanlar beni hep şaşırtmıştır. Boşanma gibi ciddi bir kararı vermeden önce eşlerin, özellikle de kadınların enine boyuna düşünmeleri ve mümkünse evliliklerini kurtarmak için ellerinden geleni yapmaları gerekmektedir.

Maddi durumu yerinde olan birçok çift boşanmak yerine evliliklerine son bir şans vermek adına evlilik danışmanlarına başvurmaktadır. Bu mantıklı fakat pahalı bir yöntemdir. Danışmanların bir seansı ortalama 100$’dır ve terapinin tamamlanması için en az 8 – 10 seans terapiye devam etmeniz gerekir. Ayrıca bu süreç eşlerin her ikisinin de katılımını gerektirir. Maddi olarak hazır olsanız da, kocanızı buna ikna etmek oldukça zor olabilir.

Evlilik danışmanına gitmeden, evlilik sorunlarından kurtulabileceğimiz bir alternatif yol olsa keşke.” dediğinizi duyar gibiyim.

Eğer boşanmanın ailenize getireceği zararlardan uzaklaşmak, kocanızla yeniden güzel bir ilişkiye başlamak ve evliliğiniz kurtarmak istiyor, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, sizin için hazırladığımız “Evliliği Kurtarma Formülü” isimli kitapla işe başlayabilirsiniz! http://bit.ly/2hKdCxQ

DIŞ GÖRÜNÜŞÜNÜZ ÖNEMLİ DEĞİL, ÖNEMLİ OLAN EŞİNİZİN BİLİNÇALTINI DOĞRU ŞEKİLDE ETKİLEYEBİLMENİZ..!

Biz “Evliliği Kurtarma Formülü”nde, “zayıflayın, güzelleşin, eşiniz size geri dönsün” gibi sıradan taktikleri değil, eşinizin bilinçaltını etkileyerek evliliğinizi kurtaracak % 100 yararlı bilgilerden bahsedeceğiz. Ayrıca size bazı evli çiftlerin tecrübelerinden yola çıkarak örnekler vereceğiz. Sonra sunacağımız önerileri teorik bir alt yapıya dayandırarak daha iyi anlamanızı sağlayacağız. Sonuçta, öğrendiğiniz şeyleri uygulamanız için bazı egzersizler vereceğiz.

Evliliği Kurtarma Formülü”nde verilen bilgiler, evlilik danışmanlarının verdiği bilgilerle eş değerde olup, herkesin yararlanabilmesi için maddi olarak onların çok altında bir fiyata sahiptir. 100% garanti veriyouz; uzun gözlem ve araştırmalara dayanarak hazırladığımız bu kitap, evliliğini korumak isteyen kadınların başucu kaynağı olacaktır.

SİPARİŞ VERMEK İCİN LİNKE TIKLA http://bit.ly/2hKdCxQ

Reklamlar